درصورت عدم دریافت پیامک تایید مبلغ در اکانت کاربری ذخیره می گردد. تمامی شماره ها یکبار مصرف می باشند. کاربر گرامی به منظور خرید بر روی" افزدن به سبد خرید" کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت گردید.

شماره مجازی اپلیکیشن و یا کشور مورد نظر خود را در کادر زیر جستجو نمایید.

چگونه شماره مجازی بسازیم


شاید متوجه شده باشید که در فضای مجازی ، حریم خصوصی کمتر و کمتر می شود و افراد عادی بیشتر درباره زندگی شخصی دیگران اظهار نظر می کنند. در این بین ، داشتن شماره مجازی برای استفاده در فضای مجازی می تواند از حریم خصوصی افراد بیشتر محافظت کند.

یک شماره مجازی می تواند مشکلات زیادی را در زمینه امنیت برای شخص ایجاد کند و این به این دلیل است که این شماره برای سایر کشورها از پسوند ویژه ای برخوردار است و بعد از چند روز این شماره می تواند ناپدید شود و هیچ کس در آنجا نباشد. به اطلاعات شما ، از جمله شماره شما دسترسی خواهد داشت.

اما در این سطل زباله ممکن است سوالی داشته باشید که این شماره مجازی چیست و چگونه ساخته می شود. در واقع ، همانطور که در بالا ذکر شد ، شماره مجازی شامل یک عدد و یک کد از کشوری غیر از ایران است. چندین نرم افزار وجود دارد که می تواند شماره مجازی برای شما ایجاد کند اما فقط برخی از آنها در ایران راحت و راحت هستند.

نرم افزار Smart Call برای شماره مجازی

یکی از این نرم افزارها نرم افزار Smart Call برای نسخه اندروید است. پس از بارگیری برنامه تماس هوشمند و نصب آن بر روی تلفن خود ، می توانید این برنامه را اجرا کرده و پس از چند مرحله شماره مجازی خود را دریافت کنید. در ادامه ، مراحل ایجاد شماره مجازی با برنامه تماس هوشمند را به شما معرفی خواهیم کرد.

اعداد مجازی به مشاغل اجازه می دهد حضور محلی خود را در منطقه ای بدون دفتر فیزیکی حفظ کنند. علاوه بر این ، شرکت ها می توانند با استفاده از سیستم های ثابت با تجهیزات سنتی در هزینه های خود صرفه جویی کنند. اعداد مجازی به کسب و کارها این امکان را می دهد تا هزینه ها را کاهش دهند و بسیار رقابتی باقی بمانند ، حتی اگر یک تجارت کوچک در یک بازار شلوغ باشد.

امروزه ما فعالیت های زیادی در شبکه های اجتماعی داریم که به بیش از یک حساب کاربری نیاز دارد ، اما تا آن زمان ممکن است نتوانیم حساب دیگری بدون سیم کارت ایجاد کنیم. با استفاده از این نرم افزار می توانید به تعداد دلخواه شماره مجازی ایجاد کرده و با آنها حساب کاربری ایجاد کنید.

شماره های مجازی شماره های تلفنی هستند که مستقیماً به خط تلفن همراه متصل نیستند. بر این اساس ، آنها برای ارسال تماس با شماره تلفنی که مشتری انتخاب کرده است ، طراحی شده اند. با این کار تماس گیرندگان می توانند هنگام رسیدن به مقصد از راه دور شماره گیری کنند.

علاوه بر این ، تماس های دریافتی با شماره مجازی شما رایگان است. با این حال ، اگر می خواهید از خارج از ایالات متحده تماس بگیرید ، بسته به کشوری که با آن تماس می گیرید ، هزینه های تماس ویژه اعمال می شود.

شماره های مجازی اعدادی هستند که در اینترنت یافت می شوند و به عنوان شناسه های ارسال پیام و تماس استفاده می شوند. در این آموزش می خواهیم نحوه ایجاد شماره مجازی برای خود را به شما آموزش دهیم تا بتوانید از آن در شبکه های اجتماعی استفاده کنید. به عنوان مثال ، یکی از قسمتهای پرکاربرد این نرم افزار از شماره آن برای حسابهای تلگرام استفاده می کند.

شماره مجازی رایگان با TextNow


TextNow یک سرویس VoIP است که به شما امکان ارسال پیامک و تماس صوتی را از طریق اینترنت می دهد. در طی مراحل ثبت نام ، از کاربران خواسته می شود یک کد منطقه را وارد کنند که بر اساس آن شماره تلفن مجازی ایجاد می شود.

سپس می توانید از این شماره تلفن مجازی برای تأیید استفاده کنید زیرا می توانید پیام های متنی ارسال شده به شماره مجازی خود را بخوانید. همچنین می توانید با هر شماره تلفن ایالات متحده یا کانادا به صورت رایگان تماس گرفته یا پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.