درصورت عدم دریافت پیامک تایید مبلغ در اکانت کاربری ذخیره می گردد. تمامی شماره ها یکبار مصرف می باشند. کاربر گرامی به منظور خرید بر روی" افزدن به سبد خرید" کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت گردید.

شماره مجازی اپلیکیشن و یا کشور مورد نظر خود را در کادر زیر جستجو نمایید.

چگونه درآمد دلاری داشته باشیم

در حال حاضر درآمد ارزی برای همه افرادی که مهارت و تخصص در زمینه های مختلف علمی و صنعتی دارند ، به اطلاعات مسلط هستند و به زبانی غیر از زبان مادری خود مسلط هستند و این کار آسان نیست ، امکان پذیر و آسان است ، برخلاف آنچه شما فکر می کنید. فضای فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) سرمایه کسانی است که می توانند با شناسایی نیازهای مخاطبان حقیقی و حقوقی (شرکت ها و سازمان ها) مانند کارآفرینی دیجیتال ، ایجاد فرصت و ایجاد ارزش افزوده کنند.

درامد دلاری با فریلنسرمهمترین ابزاری که برای کسب ارز دارید این است که خود را با روشهای خلاقانه فریلنسینگ (دورکاری) آشنا کنید تا دنیا با توانایی ها و توانایی های شما آشنا شود. شاید شما در طراحی مبدل های حرارتی ، یا یک طراح حرفه ای یا استاد گیتار یا زبان خارجی ، یا حتی یک ویراستار و عکاس باتجربه تخصص دارید. این مهارت ها ممکن است هیچ ارتباطی با شغل روزانه شما نداشته باشد ، اما شما می توانید اضافه کاری و در طول روز پروژه ها را انجام داده و به اتمام برسانید و آنها را با قیمت و زمان توافق شده با کارفرمای خود تحویل دهید.

کار از راه دور به این معناست که شما از طریق فضای مجازی پروژه هایی را در هر زمینه از صنعت و خدمات از کارفرمایان در ایران و سایر نقاط جهان دریافت می کنید و این کار را انجام می دهید و درآمد ارزی یا ریالی دریافت می کنید. میلیون ها نفر در سراسر جهان سالانه میلیاردها دلار از فریلنسرها به دست می آورند. شاید باورتان نشود ، اما در حال حاضر هزاران ایرانی که معلم انگلیسی هستند در حال آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان بین المللی هستند که در کشورهایی مانند انگلستان ، کانادا ، نیوزیلند تحصیل می کنند. زلاند و حتی ایالات متحده ، در سطح آیلتس ، تافل و GRE! آره! باورش سخت است! زیرا استخدام یک معلم حرفه ای زبان در این کشورهای انگلیسی زبان گرانتر از استخدام معلم واجد شرایط زبان در ایران است.


سایت های دورکاری زیادی وجود دارد که می توانید به صورت رایگان به آنها بپیوندید. یک نمایه ایجاد کنید و توانایی ها و توانایی ها و توانایی های خود را به نمایش بگذارید. آنچه از این راه مهم است این است که شما الفبای دورکاری و تجارت را در یک فضای رقابتی با صبر و تدبیر فرا بگیرید. درآمد ارزی از راه دور با صبر و حوصله به دست می آید.
Freelancer.com. داستان های موفقیت جهانی و ایرانی برای علاقه مندان به دورکاری و درآمد دیجیتال. هزاران کارفرما و صدها هزار فریلنسر آزاد در این دو سایت آماده اجرای پروژه و انجام کار با قیمت و زمان مشخص و توافق هستند.

درامد دلاری از ENVATO

ENVATO یکی دیگر از سایت های معروف پولساز است که در زمینه طراحی تم و همچنین گرافیک سایت ، ویدئو ، صدا و تصاویر سه بعدی تخصص دارد. اگر می خواهید این موارد را بخرید یا در آن آگاهی دارید ، این پورتال برای شما مناسب است.

درامد ارزی با فارکس


خوب ، بیایید برویم به یکی از مهمترین بخشهای درآمد دلار که ایرانیان از زمان های بسیار قدیم در آن فعال بوده اند ، یعنی بازار فارکس. بازاری به نام Forex Market وجود دارد که می توانید به بازار سهام بین المللی دسترسی پیدا کنید و سهام شرکت های معتبر را خریداری کنید. این بازار یکی از بازارهای جذاب است زیرا بسیاری از ایرانیان در آنجا فعال هستند و به ایرانیان اجازه ورود می دهد و ما مانند سایر بازارها مورد تحریم نیستیم ، اگر مکانیزم آن را بدانید احتمالاً مابقی پول خود را در آن سرمایه گذاری خواهید کرد. شما همچنین می توانید به عنوان یک جفت ارز کار کنید ، به عنوان مثال ، معاملات نوسانات بین یورو و دلار یا طلا را با دلار انجام دهید ، که هنوز هم به آموزش نیاز دارد که می توانید یاد بگیرید چگونه در خانه دلار بدست آورید.

درآمد ارزی با ارز دیجیتال


ارزهای دیجیتال یا بازار ارزهای رمزنگاری شده ، معروف به بیت کوین ، نیز درآمد دلاری شما را کسب می کند. از آنجا که این بازار با دلار اندازه گیری می شود ، پول شما در این بازار به دلار تبدیل می شود و همچنین می توانید با نوسان قیمت ارز مانند بیت کوین دلار کسب کنید. همچنین می خواهم به این نکته اشاره کنم که ارزهای زیادی در این بازار وجود دارد و اگر آنها را تمرین و یاد بگیرید ، می توانید از ارزهای دیگری به غیر از بیت کوین استفاده کنید و با آنها درآمد کسب کنید. خوبی این بازار این است که علاوه بر افزایش قیمت دلار در کشور ما ، قیمت بیت کوین نیز در حال افزایش است و ما می توانیم با نوسان در برابر بیت کوین ، سرمایه دلاری خود را افزایش دهیم.