درصورت عدم دریافت پیامک تایید مبلغ در اکانت کاربری ذخیره می گردد. تمامی شماره ها یکبار مصرف می باشند. کاربر گرامی به منظور خرید بر روی" افزدن به سبد خرید" کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت گردید.

شماره مجازی اپلیکیشن و یا کشور مورد نظر خود را در کادر زیر جستجو نمایید.

ویزا کارت مجازی چیست

کارت مجازی ویزا چیست؟ مستر کارت مجازی چیست؟
اول از همه ، باید بگوییم که برنامه ، مزایا ، اعتبار و روش استفاده از کارت مجازی ویزا و کارت مجازی MasterCard در همه دنیا یکسان است و شما برای هر خرید یک کارت مجازی ویزا یا کارت MasterCard مجازی خریداری می کنید سفارش و غیره فرقی نخواهد کرد. هر دو عملکرد و کاربرد یکسانی دارند ، به همین دلیل این مقاله VisaCard و Virtual MasterCard را در یک قالب توصیف می کند.

کارت ویزا و برنامه MasterCard مجازی


از فروشگاه های آنلاین و وب سایت های بین المللی هزینه کالاها ، خدمات و خدمات را بصورت آنلاین پرداخت کنید
هزینه دانشگاه های سراسر دنیا را پرداخت کرده و برای امتحانات ثبت نام کنید
برای خرید برنامه ها ، بازی ها و سرگرمی ها از طریق اینترنت پول پرداخت کنید (بازی آنلاین ، خرید آلبوم موسیقی ، فیلم و غیره)
هزینه رزرو هتل ، بلیط هواپیما ، کرایه اتومبیل را پرداخت کنید
خرید برنامه ها از سایت های رسمی بین المللی مانند اپل ، گوگل و …
سرورها یا هاست ها را در مراکز داده خارجی خریداری کنید
خرید کتاب ، مقاله ، اشتراک مقالات خارجی با Virtual MasterCard و Visa Visa و بارگیری در قالب PDF
نسخه دیجیتالی انتشارات را بخرید
عضویت در سایت ها و انجمن های تخصصی خارجی و پرداخت سهم
ثبت نام و پرداخت تافل ، آیلتس و GRE
سفارش و پرداخت از طریق تلفن یا ایمیل
با هر اعتبار و ارزی که قصد خرید آن را دارید پرداخت کنید
برای رزرو هتل در اروپا و کشورهای همسایه می توانید از کارت ویزا و مستر کارت مجازی استفاده کنید که بسیار ارزان و مقرون به صرفه است و هزینه کمتری برای شما دارد.

Visa Virtual Card یا Virtual MasterCard یک کارت هدیه با اعتبار خاص است که شامل یک کد 16 رقمی ، کد CVV و تاریخ انقضا کارت است که به شما اجازه می دهد در هر فروشگاه و وب سایت پشتیبانی از پرداخت با کارت ویزا را خریداری کنید. آنها آماده هستند

در فروشگاه گیفت رو (نمایندگی فروش کارت هدیه ایران) کارت مجازی ویزا اعتبارهای مختلفی (از 1 تا 250 دلار) دلار دارد. تحویل کارت مجازی ویزا 24 ساعته است ، یعنی هنگام سفارش ویزا کارت مجازی 24 ساعت پس از سفارش کارت ویزا خریداری شده به آدرس ایمیل شما ارسال می شود و به شما تحویل داده می شود.

مهمترین مزیت این کارت این است که شما برای هر خرید پورسانت دریافت نمی کنید. برخی از برنامه های کارت مجازی ویزا عبارتند از: