درصورت عدم دریافت پیامک تایید مبلغ در اکانت کاربری ذخیره می گردد. تمامی شماره ها یکبار مصرف می باشند. کاربر گرامی به منظور خرید بر روی" افزدن به سبد خرید" کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت گردید.

شماره مجازی اپلیکیشن و یا کشور مورد نظر خود را در کادر زیر جستجو نمایید.

ویزا کارت فیزیکی چگونه است

کارت های ویزای فیزیکی در 2 نوع کلی توسط بانک عامل صادر می شود. 1- کارت اعتباری فیزیکی یا کارت اعتباری یا کارت اعتباری ، این نوع کارت ویزای فیزیکی برای افرادی صادر می شود که در کشور بانک صادر کننده زندگی می کنند ، دارای یک حساب سپرده با مبالغ بالا ، دارای حق رای مستمر ، بدون مالیات برگشتی و white work با توجه به اسناد ارائه شده و تصمیم بانک ، از 1000 دلار شروع می شود و بسته به موقعیت فرد افزایش می یابد.

ویزا کارت در حال حاضر یکی از قدرتمندترین ابزارهای جهان برای تسهیل معاملات مالی است. در حقیقت ، کارت ویزا اصطلاحی کلی برای طیف گسترده ای از محصولات ، از جمله کارت های اعتباری ، کارت های نقدی و کارت های اعتباری با طیف گسترده ای از خدمات مرتبط است. خدمات ارائه شده در بیش از 140 کشور در سراسر جهان از طریق یک شبکه جهانی یکپارچه و منسجم دارد.

ویزا کارت فیزیکی با گسترش بانکداری الکترونیکی امروز ، توضیح اینکه این نوع کارت ویزای فیزیکی چیست و چرا برای خواننده یک کار وقت گیر است ، اما برای افرادی که می خواهند اطلاعات بیشتری در مورد این نوع خدمات در صفحه کارت اعتباری کسب کنند همچنین منویی از انواع کارتهای اعتباری با توضیحات کامل وجود دارد که می توانید استفاده کنید. اما به طور کلی ، باید مزایای داشتن این نوع کارت ویزای 3 ساله فیزیکی را ذکر کنیم که شامل عدم حمل پول نقد هنگام مسافرت به خارج از کشور ، استفاده از دستگاه خودپرداز ، خرید ترمینال در نقطه فروش و پشتیبانی از پرداخت های آنلاین ، و همچنین دارای یک اینترنت بانک شخصی با برنامه های کاربردی برای Android و iOS است.

ویزا کارت یا مستر کارتحتماً به ذهن شما خطور کرده است که هنگام کار با هر وب سایت یا برنامه ای ، به مرحله ای رسیده اید که برای دریافت ویژگی ها یا قابلیت های بیشتر لازم است اطلاعات ویزا یا MasterCard را وارد کنید. دسترسی داشته باشید و با پرداخت هزینه خدمات بیشتری دریافت کنید. . اما از آنجا که ویزا و مستر کارت هرگز نتوانسته اند به طور رسمی و عمدتا در ایران وارد کشورمان شوند ، ما تقریباً با آنها بیگانه هستیم. در این مقاله سعی داریم تا به شما یک نمای کلی از کارت ویزا بدهیم و به سوالات و ابهامات در این زمینه پاسخ دهیم. در آینده ، ما MasterCard و سایر مفاهیم مرتبط را در قالب مقاله توضیح خواهیم داد.

در پاسخ به این سوال که کارت ویزا چیست؟ ویزا می گوید: “ما یک شرکت فناوری پرداخت جهانی هستیم که مصرف کنندگان ، مشاغل ، بانک ها و دولت ها را به استفاده از ارز دیجیتال تشویق می کند. بنابراین ، باید گفت که ویزا کارت مهمترین محصول (یا ترکیب محصول-خدمات) شرکت چند ملیتی ویزا است. این شرکت در سال 1956 در کالیفرنیای ایالات متحده راه اندازی شد و هم اکنون خدمات مالی الکترونیکی را در سراسر جهان انجام می دهد.

  • خرید حضوری با استفاده از کارت خوان (POS)
  • دریافت پول نقد با استفاده از دستگاه های خودپرداز
  • پرداخت آنلاین (پرداخت آنلاین) در وب سایت ها و برنامه ها برای خرید آنلاین کالاها و خدمات
  • پرداخت آفلاین از طریق فرم های تلفنی یا کاغذی

همانطور که می دانیم ، به طور کلی ، استفاده از کارت ویزا جایگزین پول نقد می شود. ارائه این خدمات در سطح جهانی ، با همکاری بانک ها و شرکت های مختلف بین المللی و سیستم بانکی کشورها با ویزا ، در یک شبکه جهانی امکان پذیر است. کارت ویزا که در یک کشور صادر شده است (به عنوان مثال ترکیه) می تواند در هر درگاه آنلاین ، خودپرداز و کارت خوان در سراسر جهان (به عنوان مثال ایالات متحده ، فرانسه ، تایلند ، در چین ، استرالیا یا هند) برای پذیرش کارت های ویزا استفاده شود. به عنوان جایگزین پول نقد عمل کنید.

انواع کارت های ویزا

کارتهای ویزا به طور کلی به سه دسته کارتهای اعتباری ، کارتهای بدهی و کارتهای اعتباری تقسیم می شوند.

کارت اعتباری ویزا


کارتهای اعتباری ، با استفاده از اعتبار شخصی (Credit) هر شخص که توسط سیستم بانکی کشور یا شرکت استخدام کننده تخصیص داده می شود و با توجه به درآمد و هزینه های آنها ، امکان پرداخت حتی بدون موجودی در حساب بانکی متصل به کارت فراهم می گردد. البته ، برای بهره مندی از چنین خدماتی ، مشتریان هزینه هایی را به بانک و شرکت Visa پرداخت می کنند و پس از موعد مقرر (در یک یا چند بار) و وارد کردن درآمد شخص به حساب بانکی وی ، شرکت Visa و شرکت بانکی که کارت ویزا را صادر می کند ، به طور خودکار مبالغ مربوطه را از حساب خود و همچنین هزینه های مربوطه کسر می کند.

انواع کارت های ویزا اعتباری


دسته اول این کارت ها کارت های استاندارد هستند که خط اعتباری کاربران را افزایش می دهد.
کارت های دسته دوم کارت های پاداش هستند که در آن پول پس داده می شود. با استفاده از این کارت ها می توانید سفر کنید و هزینه چیزی شبیه به آن را پرداخت کنید.
دسته سوم کارتها کارتهای اعتباری و کارتهای ایمن هستند و این کارتها به ودیعه اولیه نیاز دارند. این سپرده نقدی در واقع به عنوان نوعی وثیقه دریافت می شود.
دسته چهارم کارتها شامل کارتهایی است که محدودیت و محدودیتی در پرداخت ندارند. می توانید از این کارت ها برای خریدهای نامحدود استفاده کنید. افرادی که این کارت ها را دارند نیز می توانند از کارت های خود وجه برداشت کنند.
با استفاده از این نوع کارت ها می توانید به مسافرت و خرید بروید و کارهای روزمره خود را انجام دهید. شاید زندگی با این نوع کارتها راحت تر و خوشایندتر از قبل باشد.

کارت بدهی ویزا


برخلاف کارتهای اعتباری ، کارتهای بدهکار تنها درصورتی قابل استفاده هستند که حداقل مبلغ پرداخت یا برداشت (برداشت) در حساب بانکی متصل به آنها باشد. غیر از این تفاوت مهم ، کارتهای پرداخت هیچ تفاوتی با کارتهای اعتباری ندارند. بنابراین ، در کارت های نقدی یا نقدی (که در ایران ما عمدتا با همان نوع کارت های بانکی سروکار داریم ، البته با مانده ریالی) ، صرف هزینه موجودی حساب در آن امکان پذیر است. کارت های پیش پرداخت مانند کارت های بدهی هستند با این تفاوت که به حساب بانکی متصل نیستند ، اما در واقع کارت خود تعادل خاصی دارد که قبلاً به آن واریز شده است. بنابراین هیچ کس نمی تواند کارت شما را از طریق انتقال بانکی بدهکار شود (برخلاف کارت های بدهی یا پرداخت). زیرا حساب بانکی به کارت اعتباری متصل نیست. کارت های بانکی پیش پرداخت دارای دو نوع کارت قابل بارگیری مجدد (قابل بارگیری مجدد) و غیر قابل بارگیری (کارت های هدیه) هستند. به دلیل تحریم های موجود ، بیشتر کارت های ارزی موجود در ایران کارت های اعتباری هستند.

کارت فیزیکی و مجازی ویزا


کارت های ویزا در دو نوع فیزیکی و مجازی صادر می شوند. در نوع فیزیکی ، کارت پلاستیکی با شماره 16 رقمی ، تاریخ انقضا و کد CVV2 سه رقمی دریافت خواهید کرد. با کارتهای ویزا فیزیکی ، می توانید از هر دستگاه خودپرداز در نقطه فروش که دارای نشان کارت ویزا باشد ، کارت بکشید و خرید حضوری انجام دهید. همچنین با کمک دستگاه های خودپرداز می توانید در سراسر دنیا پول دریافت کنید. به همین ترتیب ، تمام پرداخت های آنلاین با این کارت ها امکان پذیر است.

برخلاف کارتهای ویزا فیزیکی ، کارتهای ویزا مجازی کارت پلاستیکی ندارند ، فقط مجموعه اطلاعات کارت شامل شماره کارت 16 رقمی ، تاریخ انقضا و کد CVV2 سه رقمی است. ، که تنها استفاده از آنها پرداخت است. آنلاین در وب سایت ها یا برنامه ها. مزیت کارت ویزا مجازی نسبت به ویزا کارت فیزیکی این است که این نوع کارت ها معمولاً هزینه صدور کمتری دارند و در مدت زمان کمتری (و گاهی بلافاصله) صادر می شوند و در دسترس افراد قرار می گیرند.

ویزا کارت فیزیکی و مجازی یک شرکت بزرگ تجاری است که خدمات صدور کارت و مالی را به گردشگران و افرادی که قصد اقامت در کشورهای دیگر را دارند ارائه می دهد. مبادلات مالی بین دو کشور مختلف توسط افراد عادی دارای کارت ویزا به راحتی انجام می شود. به همین دلیل ، ویزا کارت به عنوان مهمترین کارت صادر شده برای افرادی که قصد اقامت در کشورهای دیگر را دارند در سالهای اخیر شناخته شده است. انتقال پول و وجوه مختلف مانند دلار به راحتی با کارتهایی مانند کارتهای اعتباری انجام می شود ، این کارتها کارت ویزا نامیده می شوند. شرکت های معتبری مانند ویزا این کارت ها را به افراد مختلف توزیع می کنند.

این شرکت شعبه های مختلفی در ایالات متحده دارد و فعالیت گسترده ای در سراسر جهان دارد. کارت ویزا حق مسلم این شرکت است و این شرکت کارت ویزا را بصورت کاملاً اختصاصی چاپ و توزیع می کند. شرکت ویزا کارت در کالیفرنیا مستقر است و فعالیتهای گسترده آن تأثیر زیادی بر اقتصاد این شهر داشته است. خدماتی که این شرکت به ساکنان این شهر ارائه می داد ، سطح زندگی ساکنان را بالا برد
کارت ویزا برای اولین بار در سال 1958 به جهان معرفی شد و با نگاه مهربانانه خود سطح زندگی مردم را بالا برد. نوزاد تازه متولد شده کار خود را در کالیفرنیا در شرکتی به نام Bank AmericaCart آغاز کرد و حدود 6000 کارت جدید به مردم توزیع کرد. این کارتها با کارتهای ویزا که امروز می بینیم متفاوت بود. اما می توان آنها را نیاکان کارت های ویزا امروزی دانست. سازنده این نوع کارت شخصی به نام ویلیامز بود که به مدت دو سال از طرح کارت ویزای وی پشتیبانی کرد تا شرکت طرح او را بپذیرد.

در واقع ویلیامز هدف بزرگتری داشت و می خواست کارتهای ویزا همه کاره تولید کند. سرانجام ، ایده مرد جوان پذیرفته شد و با حمایت این شرکت ، کارت ها در طی سال ها به شکل فعلی خود نزدیکتر شدند. با گذشت زمان ، استفاده از کارت ویزا در کل ایالت کالیفرنیا و ایالات متحده امری عادی شده است و بیشتر مردم از این کارت ها به طور گسترده استفاده می کنند. بسیاری از افراد قبل از ویلیامز سعی در تولید کارت های همه کاره داشتند ، اما هیچ یک به اندازه او موفق نبودند و تلاش و پشتکار ندارند.

کارت ویزا نتیجه تلاش شبانه روزی او و همکارانش است. در ابتدای سال 2009 ، ویزا کارت تجربه ای بسیار سودآور داشت. در واقع ، امسال رشد چشمگیری برای شرکت ویزا کارت داشته است. رشد این کارت به حدی بود که در سال 2012 به بالاترین سطح رشد خود رسید و درصد سود این کارت بالاتر از اوج رشد بود. قله های فتح در سال 2012 فتح شدند و پیشرفت چشمگیری در رشد و تکامل این نقشه مشاهده شد.

در واقع امسال سال جهش اقتصادی ویزا کارت بود. در سال 1975 ، کنترل کارت ویزا به شرکت های دیگر منتقل شد و این شرکت حق انحصاری چاپ و توزیع کارت ویزا را کسب کرد. برخی از این کارتهای ویزا در کشورهای دیگر مانند امارات متحده عربی صادر می شوند و دستیابی و دسترسی به آنها بسیار آسان تر از کارتهای دیگر است. سیستم های طراحی شده برای ثبت و ثبت سفارش شما برای ویزا کارت دارای قابلیت های ویژه ای هستند. قابلیت های این سیستم بسیار مفید است و به صورت یک صفحه کنترل است ، به این معنی که شما به راحتی و در هر زمان می توانید روند صدور کارت خود را مشاهده کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.

برخی از این کارت ها قابل بارگیری مجدد نیستند و شما باید کارت دیگری بخرید. ویژگی ویژه این کارت ها امکان انتقال پول با آنها است که می توانید از آن برای انتقال ارز و دلار به کشورهای دیگر استفاده کنید. بازگشت پول به این نوع کارت امکان پذیر است ، در صورت خطا می توانید پول خود را به کارت خود منتقل کنید. این کارت ها را می توان در هر کشوری یافت و خرید آن بسیار آسان است. دسترسی به سایت های مربوط به فروش این کارت بسیار آسان است. تنها نکته منفی این کارت ها این است که نمی توان از آنها برای برداشت پول در پیشخوان های بانک استفاده کرد. از ویژگی های عالی این کارت این است که هیچ محدودیتی در برداشت روزانه ندارد و می توان از آن برای خریدهای بزرگ با هزینه بالا استفاده کرد.

در این صورت محدودیت خاصی برای خرید در کشورهای دیگر نخواهید داشت. اگر ماهانه و دوره ای با کارت های خود پرداخت می کنید ، توجه داشته باشید که این امکان برای این کارت فراهم نشده است. در نتیجه ، با این نوع کارت ویزا نمی توانید پرداخت های مربوط به این قبیل موارد را انجام دهید. به طور کلی پرداخت با همه کارتهای ویزا امکان پذیر نیست و انواع مختلف کارتهای ویزا ویژگیهای مختلفی دارند. نام شما در هیچ یک از این کارت ها ثبت نمی شود و نام شما فقط در حساب کاربری شما قابل مشاهده است.

صدور کارت ویزاهزینه کل صدور این کارت ویزا 20 دلار است و باید توجه داشته باشید که در حال حاضر به دلیل تحریم ها و شرایط ، امکان صدور این کارت از طریق ایالات متحده وجود ندارد. بنابراین باید به دنبال راهی دیگر برای خرید کارت های اعتباری باشید. گزینه دیگری برای دریافت این کارت ، صدور کارتهای مشابه از طریق کشورهای دیگر است. یکی از مهمترین این کشورها امارات و کشورهای عربی خلیج فارس است. در واقع ، در حال حاضر ساده ترین راه برای دریافت این کارت ، صدور آن از طریق کشورهای دیگر است که مشکلی با ایران ندارند.نکات کارت های ویزا


با استفاده از کارت اعتباری می توانید به همه کارت های خود دسترسی پیدا کنید و مدیریت بهتری در هزینه ها و پرداخت های خود داشته باشید. در حقیقت ، نکته منفی کارت های بدهی این است که آنها هزینه ها را مستقیماً از حساب شخصی شما کسر می کنند و شما توانایی مدیریت کمتری خواهید داشت. کارت های اعتباری تضمین های طولانی مدت ندارند که می توانید با اطمینان از آنها برای خرید استفاده کنید. این ضمانت احتمال سو استفاده توسط هکرها را کاهش می دهد