درصورت عدم دریافت پیامک تایید مبلغ در اکانت کاربری ذخیره می گردد. تمامی شماره ها یکبار مصرف می باشند. کاربر گرامی به منظور خرید بر روی" افزدن به سبد خرید" کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت گردید.

شماره مجازی اپلیکیشن و یا کشور مورد نظر خود را در کادر زیر جستجو نمایید.

ویزای کاری

ویزای کاری

 

در این مقاله شما را با ویزای کار در کشورهای محبوب و پیشرفته دنیا آشنا می کنیم و در مورد نکات کلیدی و جزییات هر ویزا با شما صحبت می کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده کاری و شغلی خود بگیرید. زندگی در خارج از کشور، تصمیم گیری.

اگر قصد کار در خارج از کشور را دارید، اولین چیزی که باید بدانید این است که کار به عنوان نیروی کار خارجی در پیشرفته ترین و مدرن ترین کشور دنیا نیاز به ویزای کار و مجوز کار دارد که فرآیندی نسبتاً پیچیده و زمان بر است.

بنابراین، شما باید به طور کامل در مورد بازار کار و مقصد مهاجرت خود تحقیق کنید و تمام قوانین کار، مهاجرت و شهروندی در آن کشور را بدانید. در این مقاله سعی شده است تا شما را با انواع رایج ویزای کار در خارج از کشور آشنا کنیم و سعی کنیم شما را در مسیر درست راهنمایی کنیم، پس لطفا با ما همراه باشید و دقایقی از وقت گرانبهای خود را صرف مطالعه این مطالب اختصاصی کنید.

 

ویزای کار

به طور کلی، اگر هدف شما از سفر و مهاجرت به یک کشور خارجی کار تمام وقت و اقامت طولانی مدت در کشور باشد، به ویزای کار و مجوز قانونی به نام مجوز کار نیاز دارید. به طور معمول، ویزای کار طولانی مدت است و یک تا دو سال اعتبار دارد. اگر کارفرمایان و شرکت های خارجی قصد تمدید قرارداد شما را داشته باشند می توانند ویزای کار و مجوز کار شما را تمدید کنند.

ویزای کار کانادا

وقتی صحبت از مهاجرت کاری به خارج از کشور می شود، معمولاً بسیاری از افراد ترجیح می دهند مهاجرت کاری به کانادا را در اولویت برنامه های خود قرار دهند و برای ویزای کار کانادا اقدام کنند.

شاید تعجب کنید که چرا ویزای کاری و مهاجرت کاری کانادا ارزشمند و یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی در جهان است. در این رابطه به سادگی باید بگوییم که کانادا با مساحت بسیار زیاد و جمعیت بسیار کم یکی از پیشرفته ترین، باکیفیت ترین و مطمئناً با ثبات ترین کشورهای جهان امروز است!

کسانی که با موفقیت ویزای کار کانادا (مجوز کار قانونی) را دریافت می کنند، کارت اقامت کانادا قابل تمدید را دریافت می کنند و می توانند از خدمات رایگان پزشکی و مزایای تحصیلی کانادا برای خود و خانواده خود بهره مند شوند. علاوه بر این، حداقل سه سال پس از دریافت کارت اقامت کانادا، فرد می تواند برای شهروندی این کشور و یک پاسپورت ارزشمند اقدام کند.

این کشور یک برنامه مهاجرتی معروف به نام اکسپرس انتری دارد که شامل زیرمجموعه های مختلفی مانند فدرال اسکیل ورکر، کارگر ماهر استانی یا کلاس تجربه کانادایی است.
اگر در منطقه آسایش خود هستید، به تجربیات جدید فکر نکنید و از زندگی عادی نهایت لذت را ببرید، ممکن است مقالاتی که در مورد مهاجرت کاری خواهید خواند برای شما مناسب نباشد. اما اگر می‌خواهید در زندگی راحت‌تر، سودآورتر و آسان‌تر زندگی کنید، مقصدی برای تجربه‌های جدید است و ما خوشحال می‌شویم تا انتها شما را همراهی کنیم. امیدواریم اطلاعات ارزشمند و مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. بدون اغراق، اما به شیوه ای امیدوارانه و عملی!

آرزوی دیرینه مهاجرت به اروپا، برخورداری از راحتی زندگی و فرصت های شغلی خوب و زندگی در یک کشور پیشرفته اروپایی به دغدغه بسیاری از مردم به ویژه جوانان تبدیل شده است. تعداد دانشجویان جوان و حتی غیر دانشجویی که از ابتدای تحصیل قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند روز به روز در حال افزایش است. راه های زیادی برای مهاجرت به اروپا وجود دارد. سخت ترین و غیر منطقی ترین راه مهاجرت به اروپا فرار غیرقانونی است! اما زمانی که می توانید به طور قانونی به اروپا سفر کنید، نیازی نیست جان خود را در این راه به خطر بیندازید. راه های قانونی زیادی برای مهاجرت به اروپا وجود دارد. شما می توانید از طریق ویزای تحصیلی، سرمایه گذاری یا کاری به اروپا مهاجرت کنید.

ویزای شینگن برای کار در اروپا

در واقع، ویزای کار شینگن وجود ندارد. در عوض، شما می توانید ویزای شینگن را برای مقاصد دیگری مانند گردشگری، دیدار دوستان و اقوام، سفرهای کاری، خدمات پزشکی و غیره دریافت کنید. اما به یاد داشته باشید که داشتن ویزای شینگن به این معنی نیست که می توانید در اروپا کار کنید.

اما نکته اینجاست که اگر ویزای کار اروپا دارید، می توانید در تمام کشورهای شینگن کار کنید. مهم نیست ویزای کاری شما از کدام یک از ۲۹ کشور شینگن صادر شده است، اما با یک ویزا می توانید در هر یک از این کشورها شغل پیدا کنید.

قدرت تخصصی
این روش یکی از محبوب ترین راه های اخذ ویزای کار در اروپا می باشد. به این ترتیب کارفرمایان اروپایی نیاز خود را به جذب افراد متخصص برای تکمیل موقعیت های مورد نیاز خود از طریق سیستم های اطلاعاتی مانند لینکدین اعلام می کنند. فرد پس از دریافت اطلاعیه با ارسال رزومه و سایر مشخصات از جمله مدارک تحصیلی و … برای استخدام اقدام می کند که مجموع اطلاعاتی که فرد ارائه می دهد به او نمره می دهد. سپس شرکت بر اساس امتیازات متقاضیان، تعداد افراد دارای امتیاز لازم را انتخاب و به مرحله بعد اعزام می کند.

در مرحله دوم اطلاعات دقیق تری درخواست می شود. حتی ممکن است مصاحبه ای انجام شود. در صورتی که فرد این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارد و حداقل امتیاز مورد نیاز را کسب کند وارد مرحله ای به نام استخر می شود. در این مرحله، شانس افرادی که در اینجا پیشنهادهای کاری دریافت می کنند بسیار زیاد است.

متأسفانه به دلیل حجم درخواست ها، انتشار نتایج ممکن است تا دو سال یا بیشتر طول بکشد و اغلب ناموفق است. طبق آخرین تاییدیه از سال 2019 تا اطلاع ثانوی دیگر امکان مهاجرت به اروپا از طریق ویزای کار تخصصی وجود ندارد.

راه های مهاجرت به اروپا

جویای کار
یکی دیگر از راه های اخذ ویزای کار در اروپا و مهاجرت به این قاره ویزای جستجوی کار می باشد. از طریق این روش فرد ویزای شش ماهه دریافت می کند و فرصت پیدا کردن کار در کشور یا حتی کشور مورد نظر خود را خواهد داشت.

اما این روش چندان معقول و به خصوص مقرون به صرفه نیست. زیرا اولاً قابل تمدید نیست و نمی توان آن را چند بار اعمال کرد و ثانیاً کلیه هزینه هایی که شخص در مدت اقامت در اروپا متحمل می شود کاملاً به عهده خود وی است. همچنین به طور کلی افرادی که این کار را انجام می دهند نمی توانند در مدت زمان کوتاهی شغلی پیدا کنند.

فرصت های شغلی
این بهترین راه برای گفتن ویزای کار اروپاست. روش استخدام به این صورت است که به صورت آنلاین درباره شرکت اطلاعات کسب کنید و در صورت وجود جای خالی، استخدام را بپذیرید. سپس رزومه و نمونه کارها را برای شرکت ارسال می کند.

اگر شرکت با شرایط کاری متقاضی موافقت کند، متقاضی از طریق وکیل مهاجرت با شرکت قرارداد امضا می کند. وی سپس تشریفات قانونی اخذ ویزا را طی کرد و دعوت نامه رسمی شرکت و مدارک خود را ارائه کرد. شانس رد چنین موردی معمولا نزدیک به صفر است. یعنی اگر پیشنهاد کاری از یکی از شرکت های رسمی اروپایی دارید مطمئن باشید که ویزای کار می گیرید.

راه های مهاجرت به اروپا
ویزای کار اروپا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار اروپا

مدارک و فرم های رسمی مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در اروپا عبارتند از:

فرم ثبت نام. باید به طور کامل پر شود و دو بار چاپ شود. لطفاً هر دو فرم را امضا کنید.
دو عکس از یک عکس طبق استانداردهای رایج برای ویزای شینگن، این عکس ها باید حداکثر سه ماه قبل گرفته شوند.
پاسپورت معتبر. پاسپورت شما نباید بیش از ده سال اعتبار داشته باشد و باید حداقل برای سه ماه یا بیشتر تمدید شده باشد، یعنی حداقل تا زمانی که منطقه شنگن را ترک می کنید. مطمئن شوید که پاسپورت شما حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.
بیمه مسافرتی سلامت. این بیمه باید مورد تایید کشورهای شنگن باشد و قبل از اعطای ویزا باید دریافت شود.
با ویزای کار به امارات بروید و در این کشور کار کنید، ما به شما تبریک می گوییم: شما اکنون در بین 30 کشور برتر دنیا از نظر درآمد سرانه و قدرت خرید هستید. به همین دلیل است که در حال حاضر بیش از 70000 ایرانی در امارات کار و زندگی می کنند.

اگر تا به حال به دبی یا ابوظبی رفته اید، می دانید که امارات متحده عربی یکی از پیشرفته ترین، قانون مدارترین و زیباترین کشورها برای کار و زندگی است. صرف درآمدهای فراوان نفتی در زیرساخت ها و به کارگیری بهترین مهندسان جهان در این زمینه. کشور سطح رفاه شهروندان را به بالاترین سطح رسانده است. (بخشی از 30 کشور جهان!)

برای کسانی که قصد مهاجرت کاری به اروپا یا ایالات متحده را دارند، ممکن است ایده خوبی برای کار در امارات باشد. اگر هنوز متقاعد نشده اید، اشکالی ندارد! مهاجرت کاری به امارات را در صفحه ای جداگانه توضیح می دهیم. روی لینک زیر کلیک کنید!
ویزای کار چک

شکی نیست که کشورهای شینگن یکی از مقاصد برتر مهاجرت برای متقاضیان ویزای کار هستند. به عنوان مثال، اگر ویزای کاری جمهوری چک را با موفقیت دریافت کنید، یک کارت اقامت یک ساله و قابل تمدید دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد بدون ویزا از 25 کشور دیگر در منطقه از جمله فرانسه، آلمان و ایتالیا دیدن کنید.

برای مهاجرت به جمهوری چک می توانید شخصا رزومه خود را به شرکت های خارجی مستقر در این کشور ارسال کنید و یا از برنامه های موجود اعزام نیروی کار به اروپا بهره مند شوید.

فرقی نمی کند که برای ویزای کار چک به صورت حضوری یا از طریق یک شرکت اعزام نیروی کار در اروپا اقدام می کنید، زیرا در هر دو مورد به یک پیشنهاد شغلی یا بیکاری نیاز خواهید داشت.

ویزای کار اروپا

هر کشور شینگن سیاست خاص خود را برای صدور ویزای کار اروپا دارد. سیاست ها در این زمینه ممکن است با کشورهای دیگر متفاوت باشد. بنابراین بهتر است با سیاست های خاص هر کشوری که به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می کنید، کاملا آشنا باشید. طرح صدور ویزای کار در اروپا به این منظور است که این کشورها بتوانند نیازهای نیروی کار خود را از کشورهای دیگر تامین کنند و کارشناسان مورد نظر خود را در زمینه های مختلف وارد کنند.

بنابراین ضوابط صدور ویزای کار در اروپا نیز مانند فرم های استخدام بستگی به نیازهای کاری کشور مقصد دارد و برای هر کشوری متفاوت است.

جستجو و رزرو هتل در علی بابا

کار در اروپا

نحوه دریافت ویزای کار اروپا

افرادی که ویزای کار در اروپا دارند، می توانند یا بهتر است بگوییم این امکان را دارند که به طور دائم یا حتی موقت در این کشور زندگی کنند. به طور کلی، سه راه برای درخواست ویزای کار اروپا وجود دارد. روش ها عبارتند از:

فرصت های شغلی

هر کدام از این روش ها تفسیر و شرایط خاص خود را دارند که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

در مقاله بعدی با کشورهایی که می توانید با درخواست کار به آنها مهاجرت کنید آشنا خواهید شد. ما به شما معرفی مختصری از هر کشور خواهیم داد. برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد هر پاراگراف، روی پیوند کشور مورد نظر در انتهای هر پاراگراف کلیک کنید! علاوه بر این، می توانید مقاله ما را در مورد بهترین کشورها برای مهاجرت کاری بخوانید!

کانادا، مقصد مهاجرت کاری

چه کسی نمی خواهد در کشوری زندگی و کار کند که ارائه می دهد:

ایران نهمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است (ایران در رتبه 26 قرار دارد). منبع: اقتصاد
بیست و یکمین کشور برتر جهان از نظر قدرت خرید (رتبه 100 ایران) | منبع: اقتصاد
یازدهمین کشور فساد ناپذیر از نظر فساد اقتصادی (متاسفانه ایران در رتبه 149 قرار دارد) | منبع: شفافیت بین الملل

و آمار شگفت انگیز دیگری که کانادا را به یکی از بهترین مقاصد برای مهاجران مبتنی بر کار تبدیل می کند. تقاضای زیاد و تقاضای قوی برای نیروی کار از سوی دولت کانادا را به این اضافه کنید تا بفهمید چرا مهاجرت کاری به کانادا ایده آل و جذاب است. اکنون، همانطور که این مطلب را می خوانید، برنامه ملی کانادا جذب بیش از 1 میلیون نفر تا سال 2025 است که اکثریت آنها کارگران و متخصصان در انواع مهارت ها خواهند بود. نگران نباش اینجا هم برای تو جا هست. کانادا به شما نیاز دارد نه اینکه شما به کانادا بروید! حال اگر به اطلاعات دقیق و کامل تری نیاز دارید لطفا روی لینک مهاجرت کاری کانادا کلیک کنید!

از مشاوره گرفته تا محل اقامت، ما در خدمت شما هستیم. فقط فرم درخواست را پر کنید.
نام (الزامی)
نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه (الزامی)
شماره تلفن
مهاجرت کاری به استرالیا حقوق نجومی می خواهید؟

 

مدیریت دولتی استرالیا منحصر به فرد و نادر است. قوانین سختگیرانه اجازه فساد اقتصادی توسط افراد و نهادها را نمی دهد. وجود مشاغل زیاد و نیاز مبرم کشور به کارگران ماهر و نیمه ماهر شرایط مناسبی را برای مهاجرت فراهم می کند.

استرالیا دارای سطوح بالایی از کیفیت زندگی است و در رتبه ششم جهان در شاخص توسعه انسانی قرار دارد. استرالیا از نظر شادی و رضایت مردم از سطح زندگی خود رتبه نهم را در جهان دارد. سیستم آموزشی این کشور در رتبه پانزدهم جهان قرار دارد.

آیا نگران امنیت خود و خانواده تان هستید؟ جالب اینجاست که استرالیا سومین کشور امن دنیاست! اگر شغل خود را در استرالیا از دست بدهید، دولت فوراً به شما بیمه بیکاری و مزایای می دهد. هزینه درمان نیز بسیار ناچیز است، بنابراین لازم نیست نگران بیمار شدن باشید!

استرالیا برای افراد علاقه مند به کار در این کشور ویزاهای مختلفی صادر می کند. این کشور یکی از بالاترین دستمزد کارگران در جهان را دارد. بنابراین اگر چشم انداز درآمد بالایی دارید، استرالیا را انتخاب کنید و از مهارت های خود برای کسب درآمد در آنجا استفاده کنید.

اطلاعات کاملتر و دقیق تری می خواهید؟ کافیست روی لینک ویزای کار استرالیا کلیک کنید.

مهاجرت کاری به آلمان: کمبود 400000 کارگر وجود دارد، عجله کنید!
آلمان، مقصد مهاجرت کاری

آمارها جذاب هستند، آمار و ارقام می توانند چیزهای زیادی در مورد آمار به ما بگویند

در واقع، اگر قصد مهاجرت کاری و اخذ ویزای کار کانادا را دارید، باید ببینید که آیا حرفه و موقعیت شغلی شما در دسته بندی مشاغل مورد نیاز کانادا قرار می گیرد یا خیر.

زیرا در صورتی که واجد شرایط شغلی مدیریتی، حرفه ای یا فنی و تجاری نباشید و نتوانید حداقل امتیاز مورد نیاز را بر اساس عواملی مانند تحصیلات، سن، زبان، سابقه کار، فرصت های شغلی و سازگاری کسب کنید، امکان شرکت در مسابقات معتبر را دارید. برنامه های نیروی کار شما مهارت کسب نمی کنید و ویزای کار کانادا را دریافت نمی کنید.

هر برنامه اکسپرس انتری در کانادا دارای جزئیات متفاوتی است، اما به طور کلی و فدرال، شما باید حداقل 67 امتیاز در بخش فاکتورهای اصلی کسب کنید و باید حداقل یک سال سابقه کار، مهارت زبان بالا (معادل CLB) داشته باشید. ) توانایی مالی، دعوت نامه شغلی ITA، معاینه فیزیکی و اثبات عدم سوابق بد.

اگرچه هر استان در کانادا یک برنامه نامزدی ویزای کاری جداگانه با لیست مشاغل و عوامل ارزیابی متفاوت دارد. به عنوان مثال، برنامه های مهاجرت مبتنی بر کار و ویزای کار ساسکاچوان نیازی به نامه پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی ندارد.

اگر درخواست مهاجرت کاری و ویزای کار شما در کانادا تایید شود، شما، همسر و فرزندان تحت تکفل شما را پس می گیرید.