درصورت عدم دریافت پیامک تایید مبلغ در اکانت کاربری ذخیره می گردد. تمامی شماره ها یکبار مصرف می باشند. کاربر گرامی به منظور خرید بر روی" افزدن به سبد خرید" کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت گردید.

شماره مجازی اپلیکیشن و یا کشور مورد نظر خود را در کادر زیر جستجو نمایید.

مشاور خانواده آنلاین

مشاور خانواده آنلاین: این نوع روان درمانی تخصصی به دنبال کار به عنوان یک سیستم یا واحد با خانواده است. خانواده درمانی معمولاً شامل ملاقات با کل خانواده یا اعضای مختلف خانواده با هم است (مثلاً ملاقات با والدین یا خواهر و برادر). همه خانواده ها می توانند از این خدمات بهره مند شوند، اما نیاز اساسی خانواده درمانی اغلب برای خانواده هایی با کودکان یا نوجوانان مبتلا به اختلالات روانی یا بحرانی توصیه می شود. مشکلات خانوادگی می تواند زندگی همه اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار دهد. مشاور خانواده آنلاین مسائل مختلف می تواند برای شما یا سایر اعضای خانواده در محل کار، مدرسه یا در تعاملات روزانه با دیگران مشکلاتی ایجاد کند. وقتی احساس می کنید که مشکلات خانواده شما بیش از حد قابل رسیدگی است و اوضاع به مرور زمان بهتر نمی شود، وقت آن است که به یک مشاور خانواده مراجعه کنید. او می تواند شما را در یافتن راه های جدید برای مقابله با درگیری ها و چالش ها راهنمایی کند.

شماره مشاور خانواده آنلاین

مشاور خانواده آنلاین وقتی احساس می‌کنید مشکلات خانواده‌تان بزرگ‌تر از آن است که از عهده آن برآیید – و آنها بهتر یا بدتر نمی‌شوند – ممکن است وقت آن رسیده باشد که با خانواده خود یا شورای خانواده مشورت کنید. . آنها می توانند به شما کمک کنند تا راه های جدیدی برای مقابله با مشکلات، درگیری ها و چالش های خود پیدا کنید. ابتدا، مشاور خانواده شما با همه اعضای خانواده صحبت می کند تا به آنها کمک کند تا بفهمند چه اتفاقی دارد می افتد. مشاور خانواده آنلاین مشاور در مورد نحوه نگرش هر فرد به مشکلات، زمان شروع مشکل و اینکه خانواده تا کنون چگونه سعی کرده با همه چیز کنار بیاید، مشاور خانواده آنلاین سؤالاتی می پرسد. سپس مشاور برنامه درمانی را تنظیم می کند. هدف بهبود تعارضات خانوادگی است، نه سرزنش کردن کسی برای مشکلات. مشاور شما به اعضای خانواده کمک می کند تا بهتر ارتباط برقرار کنند، مشکلات را حل کنند و راه های جدیدی برای همکاری با یکدیگر پیدا کنند.مشاور خانواده آنلاین اما توجه داشته باشید که یک مشاور خانواده همیشه نمی تواند مشکل را حل کند. اما می تواند به اعضای خانواده مهارت های جدیدی بدهد تا از شرایط دشوار به روشی سالم تر عبور کنند. مشاور خانواده آنلاین خانواده درمانی زمان زیادی نمی برد. اینکه هر چند وقت یکبار با یک مشاور خانواده ملاقات می کنید و به تعداد جلساتی که نیاز دارید بستگی به مسائل خاصی دارد که در درمان خود روی آنها تمرکز می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.