درصورت عدم دریافت پیامک تایید مبلغ در اکانت کاربری ذخیره می گردد. تمامی شماره ها یکبار مصرف می باشند. کاربر گرامی به منظور خرید بر روی" افزدن به سبد خرید" کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت گردید.

شماره مجازی اپلیکیشن و یا کشور مورد نظر خود را در کادر زیر جستجو نمایید.

مشاوره مهاجرت

 

مشاوره مهاجرت به شما کمک می کند تا مراحل و مدارک اولیه مهاجرت را درک کنید و به راحتی در پیچ و خم مهاجرت حرکت کنید. علاوه بر این، مشاوره مهاجرتی می تواند اطلاعات جامع و کاملی در مورد مهاجران در کشورهای مختلف و شرایط زندگی آنها ارائه دهد. شما می توانید از مشاوره تخصصی ما در زمینه مهاجرت در این وبسایت استفاده کنید.

مشاوره تلفنی مهاجرت


مشاوره مهاجرت یکی از اقدامات ضروری برای همه کسانی است که قصد مهاجرت دارند. از آنجایی که مهاجرت تصمیم سختی است، فرد با چالش ها و مشکلات زیادی روبرو می شود که با کمک مشاور مهاجرتی تلفنی می توان آنها را حل کرد.

علاوه بر این، یک مشاور حرفه ای مهاجرت، درک کاملی از قوانین، رویه ها و اقدامات لازم برای مهاجرت دارد و شما می توانید با کمک راه حل هایی که ارائه می دهد، روند مهاجرت خود را سریعتر تکمیل کنید.

در این مقاله از مصاحبه شوندگان 24 خواستیم در مورد مشاوره مهاجرتی و مشاوره تلفنی مهاجرت اطلاعاتی را ارائه دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با ما همراه باشید.

 

مشاوره مهاجرت – مشاوره تلفنی مهاجرت

 

برای کسب اطلاعات لازم در مورد برنامه های مهاجرتی به کشورهای مختلف، هزینه های اقامت دائم، هزینه های زندگی و تحصیل و شرایط لازم برای متقاضیان می توانید با شماره مربوطه تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید و سپس برای بازدید از شرکت وقت بگیرید. دفتر برای مشاوره خواهشمندیم بدون وقت قبلی تشریف نیاورید تا بتوانیم با نظم و ترتیب وقت خود را با شما سپری کنیم و حقوق مشتریان گرامی را تضییع نکنیم.

از آنجایی که ارائه مشاوره و راهنمایی برای مهاجران از کشورهای مختلف مستلزم شناخت کامل متقاضی و شرایط وی است، اکثر آژانس ها برای کارهای مشاوره ای خود هزینه دریافت می کنند و حتی در برخی موارد از متقاضیان سوء استفاده مالی می کنند. لذا به متقاضیان گرامی توصیه می شود قبل از تصمیم گیری نهایی و انجام تحقیقات کافی، هزینه ای پرداخت نکنند.

متقاضیان می توانند ابتدا از مشاور تلفنی مشاوره رایگان دریافت کنند. پس از مشاوره تلفنی در صورت رضایت از نتایج می توانند برای مصاحبه به موسسه مراجعه کنند. هیچ هزینه ای برای مشاوره دریافت نمی شود و کاملا رایگان است.

چرا به مشاوره قبل از مهاجرت نیاز داریم؟


دلایل زیادی برای استفاده از مشاوره مهاجرت وجود دارد. این افراد از دانش خود در مورد قوانین پیچیده مهاجرت برای راهنمایی شما و به حداقل رساندن خطر و رد درخواست شما استفاده می کنند.

مشاوره مهاجرت به شما کمک می کند تا درخواست خود را مطابق با قوانین و مقررات کشور مقصد خود آماده کنید و اطمینان حاصل کنید که اسناد قانونی را در زمان مناسب ارائه می دهید.

توجه به این نکته ضروری است که استفاده از خدمات مشاوره مهاجرت تضمینی برای تایید درخواست شما نیست، اما وجود یک متخصص در کنار شما شانس موفقیت شما را افزایش می دهد.
مشاوره رایگان مهاجرت توسط آژانس های حقوقی و مهاجرتی که طی آن با یک مشاور مهاجرتی حرفه ای صحبت می کنید که با استفاده از دانش خود شما را در تعیین مسیر صحیح مهاجرت، تکمیل درخواست، تهیه مدارک لازم و انجام ترجمه آن ها یاری خواهد کرد.

در واقع در طول مشاوره رایگان مهاجرتی مشاور شما را از 0 تا 100 راهنمایی نمی کند.

یکی از موضوعات مهم در مشاوره تلفنی مهاجرت، انتخاب مناسب ترین کشور برای مهاجرت است. همچنین می توانید با صحبت مستقیم با مشاور، روش مهاجرت خود را انتخاب کنید و از شرایط زندگی در این کشور مطلع شوید. برای مهاجرت باید بهترین دانشگاه کشور مقصد خود را انتخاب کنید. ، هزینه های زندگی دانشجویی، مشاغل دانشجویی، در جلسات مشاوره مورد بحث قرار گرفت.

اگر هدف شما از مهاجرت راه اندازی کسب و کار یا تاسیس شرکت می باشد، در جلسه مشاوره رایگان مهاجرت از مشاوره رایگان مهاجرتی در تمامی موارد اعم از مسائل حقوقی و واقعی طبق قوانین کشورهای مختلف، بهترین انواع سرمایه گذاری، مشاوره مهاجرتی رایگان دریافت خواهید کرد. خرید زمین، تاسیس شرکت و مهاجرت سوالات مربوطه را بپرسید. صحبت کنید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

 

مشاوره حضوری مهاجرت


امروزه با توجه به افزایش مهاجرت و اهمیت آن، آژانس هایی به وجود آمده اند که به طور خاص به این امور می پردازند و به کسانی که قصد مهاجرت را دارند مشاوره می دهند. مشاوره حضوری مهاجرت به شما کمک می کند تا مستقیما با مشاور تماس بگیرید تا به تمامی سوالات و نگرانی های خود در مورد مهاجرت پاسخ دهید.

شما می توانید برای دریافت مشاوره مهاجرتی حضوری به آژانس مهاجرتی مراجعه کرده و خودتان وقت ملاقات بگیرید.

 

مشاوره تلفنی مهاجرت


مشاوره تلفنی مهاجرت یکی دیگر از مشاوره هایی است که توسط کارشناسان مهاجرت ارائه می شود و افراد زیادی از آن استفاده می کنند.

مشاوره تلفنی مهاجرت اطلاعات لازم را در مورد تمامی جنبه های مهاجرت به متقاضیان می دهد و شرایط کشور مقصد به دقت ارزیابی و برای متقاضی توضیح داده می شود.

در واقع مشاوره تلفنی مهاجرت اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد که راه را برای مهاجرت هموار می کند.

مشاوره آنلاین مهاجرت


امروزه علاوه بر مشاوره حضوری و تلفنی، مشاوره به صورت آنلاین نیز انجام می شود. مشاوره آنلاین مهاجرت به شما کمک می کند تا در هر زمانی از شبانه روز با مشاور مهاجرتی ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را از او بپرسید. وکیل مورد نیاز است کارکنان چت با شما تماس خواهند گرفت و به سوالات مهاجرت شما پاسخ خواهند داد

 

هزینه مشاوره مهاجرت


هزینه مشاوره مهاجرتی یکی از دغدغه های افرادی است که قصد دریافت مشاوره مهاجرتی را دارند. شاید خیلی ها فکر کنند که هزینه مشاوره مهاجرت بسیار گران است اما باید بگوییم که اینطور نیست.

بسیاری از آژانس های حقوقی و مهاجرتی مشاوره رایگان را به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری در اختیار عموم قرار داده اند.

هزینه مشاوره تلفنی مهاجرت به صورت دقیقه ای و مشاوره ای محاسبه می شود و گاها مشاهده می شود که آژانس های مهاجرتی این گونه مشاوره ها را به صورت رایگان ارائه می کنند.

این مقاله را به پایان می رساند. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

 

مشاوره مهاجرت چیست؟


مشاوره مهاجرت مجموعه ای از خدمات مشاوره ای است که توسط بهترین وکلای حقوقی و مهاجرتی و مشاوران حرفه ای در این زمینه ارائه می شود.

افرادی که می خواهند از طریق تحصیل، تجارت، تجارت یا سایر راه ها مهاجرت کنند، بدون شک نیاز به مشاوره آنلاین مهاجرت دارند. در مشاوره های انفرادی، تمام جنبه های مهاجرت، شرایط مشاوره و مدارکی که باید تهیه شود را متوجه خواهید شد.

شایان ذکر است که سه گزینه پرطرفدار تحصیل در خارج از کشور، مهاجرت، راه اندازی کسب و کار و کار در خارج از کشور نیز در کشور ما رواج یافته است.

 

ویژگی های مشاوران مهاجرت


اولین و مهمترین ویژگی یک مشاور مهاجرتی داشتن اطلاعات کامل از قوانین مهاجرت است، تمامی مشاوران مهاجرت باید از قوانین مهمی مانند پناهندگی، مهاجرت، قوانین هر کشور و مدارک و شرایط آن آگاهی کامل داشته باشند.

یکی دیگر از ویژگی های مشاور مهاجرت، ارتباط موثر و قوی با اطرافیان، مهارت های ارتباطی خوب در جلسات مشاوره و ایجاد ارتباط مثبت بین مشاور و متقاضی است. آنها قوی و فعال بودند، قابل اعتماد بودند و بر تعداد مهاجران افزودند. برای اداره مهاجرت اقدام کنید.

تسلط به دو یا چند زبان خارجی یکی از مهمترین ویژگی های مشاور مهاجرت است. در واقع یک مشاور آنلاین مهاجرت علاوه بر زبان مادری و انگلیسی باید به زبان رایج دیگری نیز مسلط باشد.

مشاوره برای اخذ اقامت و پذیرش تحصیلی در کشورهای مختلف

تحصیل در خارج از کشور و مهاجرت تحصیلی همواره یکی از بهترین و سریع ترین راه های مهاجرت به حساب می آید. راهی برای اقامت طولانی مدت در خارج از کشور یا حتی اخذ اقامت دائم پس از فارغ التحصیلی.