درصورت عدم دریافت پیامک تایید مبلغ در اکانت کاربری ذخیره می گردد. تمامی شماره ها یکبار مصرف می باشند. کاربر گرامی به منظور خرید بر روی" افزدن به سبد خرید" کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت گردید.

شماره مجازی اپلیکیشن و یا کشور مورد نظر خود را در کادر زیر جستجو نمایید.

شماره مشاوره رایگان

شماره مشاوره رایگان: هنگامی که حوزه تخصصی خود را انتخاب کردید، باید آماده شروع برنامه های مطالعاتی و تحقیقاتی خود باشید. هنگامی که فهمیدید چگونه می توانید مشاور شوید، شغل شما شامل تحقیق در کنار دوره های روانشناسی و مشاوره می شود. با پیشرفت، کار شما بیشتر بر موضوعات مرتبط با حوزه تخصصی شما متمرکز می شود.

شماره مشاور

گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد که هر کدام نیازهای آموزشی و آینده شغلی خاص خود را دارند. شماره مشاوره رایگان: این راهنما هر آنچه را که باید در مورد مطالب مشاوره و آموزشی مرتبط بدانید را به شما نشان می دهد.به گفته انجمن روانشناسی آمریکا، مشاوره شغلی فرآیند ایجاد روابط با افرادی است که قدرت کمک به آنها را در دستیابی به اهداف سلامت روان، تحصیلی و شغلی خود دارند. شماره مشاوره رایگان: این یک رابطه مشارکتی است که بین مشاور و بیمار ایجاد می شود. به عنوان یک دانش آموز، مدرک شما بر اساس مهارت هایی است که در کمک به بیماران خود عالی هستید. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید استفاده کنید.

مشاوره رایگان

شماره مشاوره رایگان: توجه توانایی حضور فیزیکی در کنار بیمار است. این بدان معناست که تمام توجه خود را به آنها بدهید، تماس چشمی خوبی برقرار کنید و از زبان بدن به درستی استفاده کنید. این رفتارهای دقیق به بیمار نشان می دهد که به او اهمیت می دهید. شماره مشاوره رایگان: در واقع تقریباً 0 درصد مکالمات کلامی و غیرکلامی خواهد بود. گوش دادن فعال: گوش دادن فعال زمانی اتفاق می افتد که با تمام احساسات خود گوش دهید. طبق تحقیقات، گوش دادن فعال شامل گوش دادن به بدن، قلب، گوش، چشم و دهان است. گوش دادن شفاهی: این روال به این معنی است که شما با کلماتی که استفاده می کنید نشان می دهید که به صحبت های فرد گوش می دهید.شماره مشاوره رایگان: این نشانه های کلامی برای نشان دادن توجه شما و تشویق شما به برقراری ارتباط بیشتر با بیمار استفاده می شود. این می تواند به سادگی گفتن “بله” یا “ادامه دادن” یا تکرار یک کلمه احساسی که بیمار گفته است باشد.

شماره مشاور رایگان

از بازتاب ها در روال های مشاوره برای توصیف دقیق ارتباط بیرونی با بیمار با نشانه های کلامی و غیرکلامی استفاده می شود.شماره مشاوره رایگان انعکاس احساسات: بازتاب ها به بیمار این امکان را می دهد که احساساتی را که بیان می کند بشنود. گاهی باید به دنبال احساسات توصیفی در جملات بیمار باشید. این امر امکان جستجوی علائم غیرکلامی را در بیمار فراهم می کند. تکرار مکرر می تواند رابطه بین بیمار و درمانگر را تقویت کند. تکرار جملات بیمار به شما این امکان را می دهد که بفهمید چه می گوید و اگر چیزی را به درستی متوجه نشدید، وضوح را به دست آورید. تأیید نوعی تشویق است که برای تأیید رفتارها یا انتخاب های زندگی استفاده می شود.شماره مشاوره رایگان تایید برای تقویت رابطه خارجی با بیمار مهم است. برخی از انواع متداول عبارتند از تأیید پیشرفت بیمار به سمت یک هدف تعریف شده یا تشویق بیمار به انجام کاری که برای او مهم است.

شماره مشاوره تلفنی

شماره مشاوره تلفنی: همدلی یعنی توانایی قرار دادن خود به جای دیگران. این بیش از بیان همدلی است و شما می توانید درک خود را از احساساتی که بیمار تجربه کرده است نشان دهید. واقعی بودن به شما این امکان را می دهد که بین خود و کلماتتان بایستید. شماره مشاوره تلفنی هر درمانگری متفاوت است و روش های درمانی متفاوتی خواهد داشت. شما باید به تمام تکنیک های شماره مشاوره تلفنی باشید و از نشانه های کلامی و غیرکلامی صحیح استفاده کنید. نشان دادن ارتباط بیرونی بی قید و شرط و توجه مثبت به این معنی است که شما بیمار را برای خودش و شخصیتش پذیرفته اید. یعنی احترام گذاشتن به او و داشتن رابطه گرم. شماره مشاوره تلفنی این مهارتی است که به موجب آن، به عنوان یک قاعده کلی، مشاور فقط باید اطلاعات شخصی مفید برای روال درمان را به اشتراک بگذارد. این می تواند به بیمار کمک کند تا بهتر با مشاور ارتباط برقرار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.