درصورت عدم دریافت پیامک تایید مبلغ در اکانت کاربری ذخیره می گردد. تمامی شماره ها یکبار مصرف می باشند. کاربر گرامی به منظور خرید بر روی" افزدن به سبد خرید" کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت گردید.

شماره مجازی اپلیکیشن و یا کشور مورد نظر خود را در کادر زیر جستجو نمایید.

شماره مشاوره تلفنی رایگان

شماره مشاوره تلفنی: سلامت روان هسته اصلی یک زندگی سالم است، اما متاسفانه امروزه به دلایل مختلف بسیاری از افراد در زندگی با مسائل و مشکلات زیادی مواجه هستند که می تواند سلامت روان آنها را تهدید کند. بسیاری از این افراد برای حل مشکلات و اختلالات و مشکلات روانی باید به متخصصانی مراجعه کنند که در زمینه روان انسان کار می کنند، اما نمی دانند برای کدام مشکل باید به کدام متخصص مراجعه کنند زیرا متخصصان زیادی مانند مشاوران وجود دارند. شماره مشاوره تلفنی: روانشناسان، روانپزشکان یا متخصصان اعصاب شاغل در زمینه روان انسان که باعث سردرگمی نیازمندان به خدمات و مشاوره روانشناسی در کشور شده است.

شماره مشاوره تلفنی

شماره مشاوره تلفنی: تفاوت بین روانشناس، مشاور و روانپزشک چیست و چگونه می دانید در یک موقعیت خاص به چه کسی مراجعه کنید؟ با این قسمت از نمناک همراه باشید تا تفاوت روانشناس، روانشناس و مشاور را دریابید. روانشناسی مطالعه علمی رفتار و فرآیندهای ذهنی انسان است و روانشناس تمام امور مربوط به اندیشه، عواطف، حافظه انسان، قدرت ادراکی و هر آنچه که مربوط به روان و شخصیت انسان است را بررسی می کند. شماره مشاوره تلفنی: ‘یک شخص. هدف روانشناسی کاهش ناسازگاری، نقص و ناراحتی انسان و کمک به ارتقای سازگاری، سازگاری و رشد شخصیت انسان است. حضور روان درمانگر در مواقعی که مسائل و مشکلات روان شما را تحت تاثیر قرار می دهد و نمی توانید احساسات و مشکلات خود را با دیگران در میان بگذارید، می تواند از وزن ناگفته ها و مشکلات شما بکاهد. روانشناس قادر به درمان یا رفع عوارض و اختلالاتی مانند اضطراب، استرس، افسردگی، اضطراب، عصبانیت، اختلالات شخصیتی و مسائل خانوادگی، از دست دادن عزیزان، طلاق و جدایی است.

شماره مشاوره رایگان

شماره مشاوره تلفنی: از دست دادن عزیزان، طلاق و جدایی و اتفاقات تلخ می تواند شما را به چنین فردی احساس نیاز کند. با این حال بدانید که روان درمانگر با صحبت هایش جنبه ای از مشکل را به شما نشان می دهد که شاید قبلاً به آن توجه نکرده اید. در نتیجه بعد از مدتی آرامش را تجربه خواهید کرد. شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا این جلسات را ادامه دهید یا نه. شماره مشاوره تلفنی: روانپزشکان مانند سایر پزشکان دوره کارآموزی پزشکی را با مدرک پزشکی عمومی و مدرک پزشکی می گذرانند و از طریق یک دوره رزیدنتی چهار ساله آموزش روانپزشکی می بینند، بنابراین روانپزشک یک پزشک آموزش دیده در زمینه روانپزشکی و درمان است. روانپزشک برای تشخیص روانپزشکی یا نتیجه بیماری جسمی یا ترکیبی از این دو از روش های مختلفی استفاده می کند و علاوه بر روان درمانی مانند یک پزشک عمومی معاینات و آزمایشات فیزیکی انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.