درصورت عدم دریافت پیامک تایید مبلغ در اکانت کاربری ذخیره می گردد. تمامی شماره ها یکبار مصرف می باشند. کاربر گرامی به منظور خرید بر روی" افزدن به سبد خرید" کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت گردید.

شماره مجازی اپلیکیشن و یا کشور مورد نظر خود را در کادر زیر جستجو نمایید.

شماره مجازی چیست

شماره مجازی شماره ای است که می توانید بدون داشتن خط تلفن برای خود یک خط مجازی ایجاد کنید. در واقع شما سیم کارت ندارید اما یک خط تلفن دارید که می توانید با استفاده از آن کارهای مورد نیاز برای اتصال به شبکه های مجازی را انجام دهید. به عنوان مثال ، از Insta-Telegram-Skype و WhatsApp استفاده کنید. برای استفاده از این شماره می توانید TextNow را بارگیری و نصب کنید. این برنامه به شما امکان می دهد به راحتی یک خط تلفن مجازی راه اندازی کنید.


مزایای شماره مجازی

بدون سخت افزار لازم است: سیستم های Cloud هنوز هم یک روش کارآمد و ارزان برای استفاده در برنامه های مختلف است و شماره مجازی که نوعی سرویس ابری است نیز از این قاعده مستثنی نیست. این هزینه کم به این دلیل است که این سرویس ها برای انجام آنها نیازی به سخت افزار ندارند.

Easy Setup: در اینجا نحوه راه اندازی این سرویس آورده شده است که انجام آن آسان خواهد بود.

جوانب مثبت: بسیاری از ویژگی ها مانند تلفن گویا ، ضبط مکالمه ، ارسال تماس و VoIP از جمله ویژگی هایی است که از طریق این شماره ها در دسترس خواهد بود.

شماره تلفن مجازی چیست؟


این شماره تلفن در واقع به دستگاه یا خط تلفن خاصی متصل نیست. در گذشته ، داشتن یک شماره تلفن به معنای اختصاص دادن یک خط تلفن به شما بود که از طریق سیم کشی از طریق فیزیکی به ایستگاه خدمات تلفن متصل بود. هرگونه تماس با این شماره ابتدا به ایستگاه هدایت می شود و سپس به مقصد اصلی خود ارسال می شود.

شماره تلفن یا شماره سیم کارت مجازی چیست؟

اما با حذف این ابزار فیزیکی که طبیعتاً محدودیت های خاص خود را دارد ، شماره مجازی به شما امکان کنترل بیشتر و در نتیجه انعطاف پذیری بیشتری برای دریافت انواع تماس های تلفنی را می دهد. شماره تلفن مجازی که با نام سیستم های تلفنی ابری نیز شناخته می شود ، به سیستم های تلفنی ابری اطلاق می شود. این شماره ها باید مستقیماً از تولیدکنندگان آنها خریداری و از طریق پورتال وب مدیریت شوند. به عنوان کاربر این شماره ، می توانید مقصد اصلی آن را مشخص کرده و در صورت لزوم بلافاصله و در زمان واقعی آن را تغییر دهید.


شماره سیم کارت مجازی چیست؟

قابلیت دسترسی: ایده اصلی استفاده از اعداد مجازی این است که بتوانید به صورت بی سیم با مردم سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

از یک شماره مجازی استفاده کنید
از اعداد مجازی می توان برای اهداف مختلف استفاده کرد. این برنامه ها شامل موارد زیر است:

تجارت: این شماره تلفن عمدتا در تجارت استفاده می شود. برای این کار از یک شماره مجازی برای ایجاد مرکز تماس استفاده کنید. این مرکز تماس در واقع ایستگاه های کاری مختلف در سراسر جهان را در یک مکان قرار می دهد. علاوه بر این ، اگر مشتریان مشاغل در شهرهای مختلف پراکنده شده اند ، می توانید از این شماره ها برای تسهیل ارتباط با آنها استفاده کنید.

استفاده شخصی: افرادی که زیاد سفر می کنند می توانند از این شماره ها برای برقراری تماس ، برقراری ارتباط با دیگران در تلگرام ، واتس اپ ، توییتر و … در نقاط مختلف جهان استفاده کنند.

بازاریابی: برخی از مشاغل بنا به دلایلی و از طریق این پیشنهاد از شماره های مجازی به عنوان کانال توزیع متفاوت استفاده می کنند و محصولات و خدمات خود را تبلیغ می کنند.

ارائه خدمات مجازی: یکی دیگر از کاربردهای این اعداد را می توان برای شرکتهای کاملاً مجازی در نظر گرفت. این شرکت ها می توانند با دریافت شماره مجازی و بدون سیم کارت با مشتریان و کارمندان خود در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.